Sdílet

CAR DETAILING
POZNEJTE ROZDÍL

Detailing je velice důkladné a šetrné čištění exteriéru a interiéru v automobilu, jeho renovace a konzervace jehož cílem je dosažení perfektní čistoty, brilantního lesku a hlavně dokonalé ochrany.

0
1
Leštění Exteriér
OD 4.995,- KČ

Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi. Hloubkové čištění laku + dekontaminace speciální hmotou. Odmaštění, korekce laku (odstranění jemných škrábanců a hologramů). Vyčištění oken, aplikace Anti-rain.

Leštění + korekce laku Externí + interiér
OD 7.995,- KČ

Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi. Hloubkové čištění laku + dekontaminace speciální hmotou. Odmaštění, regenerace laku 2-3 krokovým leštěním (odstranění škrábanců a hologramů). Vyleštění oken + aplikace Anti-rain. Impregnace pneumatik. Měření tloušťky laku před a po leštění.

Leštění + regenerace laku Externí + interiér
OD 12.995,- KČ

Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi. Hloubkové čištění laku + dekontaminace speciální hmotou. Odmaštění, regenerace laku až 5-ti krokovým leštěním (odstranění všech nedostatků laku). Oprava laku od kamínků a oděrek. Vyleštění oken + aplikace Anti-rain. Impregnace pneumatik. Měření tloušťky laku před a po leštění.

Ceramic PRO 9H
OD 29.995,- KČ

Aplikaci této technologie může provádět pouze certifikovaný partner výrobce. Nejedná se o volně prodejný produkt. Aplikuje se minimálně ve 4 vrstvách. Vozidlo musí být po regeneraci laku.

Ceramic PRO Light
OD 11.995,- KČ

Vozidlo musí být minimálně po korekci laku.

Ceramic PRO Leather
OD 5.995,- KČ

Hloubkové čištění kůže + impregnace a ochrana Ceramic PRO.

Ceramic PRO Rain
OD 1.195,- KČ

Aplikace keramické vrstvy na skla.

Ceramic PRO Textilie
OD 5.995,- KČ

Čištění + impregnace střechy kabrioletu.

TUTO SEKCI PRO VÁS PŘIPRAVUJEME

KONTAKTUJTE NÁS ZDE