Sdílet
Skroluj

Služby
Které Poskytujeme

Mytí Nákladních Vozidel

Mytí nákladních vozidel všeho druhu. Postaráme se také o mytí a čištění autobusů, návěsů, valníků či dodávek.

Obrázek mytí nákladních vozidel

Mytí nákladní techniky provádíme předmytím vysokotlakými čističi včetně podvozku vozidla a poté tříkartáčovým portálem. Používáme speciální chemii, která dokáže rozpustit i ty největší nečistoty, zároveň je ale šetrná k Vaší technice.

01.

Ruční mytí Osobních Vozidel a čištění interiérů

Ruční mytí osobních vozidel nejmodernějšími přípravky na bázi NANOTECHNOLOGIE a čištění interiérů všech druhů.

Obrázek profesionálního ručního mytí osobních vozidel

Mytí vozu je ruční práce, kde za použití kvalitních šampónů a čistících prostředků dosahujeme dokonalého umytí nejen běžných nečistot, ale i těžce odstranitelných částic asfaltu, pryskyřic, solí a jiných prvků, které snižují životnost laku vašeho vozidla.

02.

Car Detailing

Detailing je velice důkladné a šetrné čištění exteriéru a interiéru v automobilu, jeho renovace a konzervace jehož cílem je dosažení perfektní čistoty, brilantního lesku a hlavně dokonalé ochrany.

Obrázek car detailingu

Základem detailingu je renovace autolaku, kde pomocí mechanického působení odstraňujeme postupně všechny jeho vady a následným několikafázovým leštěním dosahujeme kvality nového laku. Nanášením ochranných prostředků, ať už na voskové, nebo keramické bázi dosahujeme silné ochrany, která má živostnost i několik let. Tato vrstva chrání lak před veškerým běžným mechanickým a chemickým působením a zároveň zvýrazňuje lesk i barvu vozidla. Detailing je nejlepší služba, kterou můžete vašemu vozu poskytnout.

03.

Připraveni Objednat si Službu ?

Objednat se